Bokvalitet Utvikling

Erlend Søraker
Eier/Eiendomsutvikler

E-post: erlend.soraker@bokvalitet.no
Telefon: 928 06 389

Kristin Søraker
Kontorleder

E-post: kristin.soraker@bokvalitet.no
Telefon: 402 36 017

Svenn Are Fuglset
Prosjektansvarlig

E-post: svenn.are.fuglset@bokvalitet.no
Telefon: 980 50 919

Ingri Thingelstad
Ansvarlig søker

E-post: ingri.thingelstad@bokvalitet.no
Telefon: 920 948 60

Ståle Hjerpseth
Salgsleder Prosjekt

E-post: staale.hjerpseth@bokvalitet.no
Telefon: 905 78 146

Cato Gulestø
Eiendomsutvikler

E-post: cato.gulesto@bokvalitet.no
Telefon: 472 49 909

Annette Hvalsmarken
Prosjektmedarbeider

E-post: annette.hvalsmarken@bokvalitet.no
Telefon: 901 35 387

Magnus Dæhlie
Prosjektleder

E-post: md@bokvalitet.no
Telefon: 481 80 397

Gunnar Ekholt
Prosjektleder

E-post: gunnar.ekholt@bokvalitet.no
Telefon: 47729230

Ingemar Olsson
Prosjektleder

E-post: ingemar.olsson@bokvalitet.no
Telefon: 901 49 010

Lars Gunnar Haug
Byggeleder

E-post: lars.gunnar.haug@bokvalitet.no
Telefon: 975 23 448

Justas Parakevicius
Byggeleder

E-post: jp@bokvalitet.no
Telefon: 967 14 161

Artur Krysiak
Byggeleder

E-post: artur.krysiak@bokvalitet.no
Telefon: 901 41 486

Espen Otterstad
Økonomisjef

E-post: espen.otterstad@bokvalitet.no
Telefon: 992 29 728

Sandra Ericsson
Regnskapsmedarbeider

E-post: sandra.ericsson@bokvalitet.no
Telefon: 472 91 991

Bokvalitet Bolig

Bjørn Martin Bakkebø
Daglig leder

E-post: bjorn.martin.bakkebo@bokvalitet.no
Telefon: 48234723

Annelise Haugan
Daglig leder Ringerike

E-post: annelise.haugan@bokvalitet.no
Telefon: 414 08 505

Sondre Nygaard
Daglig leder Follo

E-post: sondre.nygaard@bokvalitet.no
Telefon: 925 66 298

Thomas Ramskeid
Boligkonsulent

E-post: thomas.ramskeid@bokvalitet.no
Telefon: 906 93 705

Simen Ek Tomter
Boligkonsulent

E-post: simen.ek.tomter@bokvalitet.no
Telefon: 456 81 337

Fredrik Sorby
Boligkonsulent

E-post: fredrik.sorby@bokvalitet.no 
Telefon: 968 85 165

John Arvid Lippestad
Boligkonsulent

E-post: john.arvid.lippestad@bokvalitet.no
Telefon: 414 36 256

Tommy Sagstad Larsen
Boligkonsulent

E-post: tommy.sagstad.larsen@bokvalitet.no
Telefon: 906 59 334

Kaia Skistad Andresen
B0ligkonsulent

E-post: kaia.s.andresen@bokvalitet.no
Telefon:

Jon Elling Nesdal
Boligkonsulent

E-post: jon.elling.nesdal@bokvalitet.no
Telefon: 982 87 100

Lars-Petter Larsen
Prosjektleder

E-post: lars.petter.larsen@bokvalitet.no
Telefon: 919 26 434

Karl Jann Olsen
Byggeleder

E-post: karl.jann.olsen@bokvalitet.no
Telefon: 954 52 121

Lars-Erik Ekeberg
Byggeleder

E-post: lars.erik.ekeberg@bokvalitet.no
Telefon: 976 82 993

Frank Wike
Byggeleder

E-post: frank.wike@bokvalitet.no
Telefon: 91362040

Thomas Bjerknes
Byggeleder

E-post: thomas.bjerknes@bokvalitet.no
Telefon: 930 41 168

Didirik Gruer Øen
Tømrer

Telefon: 924 71 262

Kai Johannessen
Tømrer

Telefon: 926 81 010

Bokvalitet Fritid

Henning Strøm
Daglig leder

E-post: henning.strom@saltdalshytta.no
Telefon: 922 40 379

Thomas Nystrand
Prosjektleder

E-post: thomas.nystrand@bokvalitet.no
Telefon: 911 99 665

Håvard Solberg
Byggeleder

E-post: haavard.solberg@bokvalitet.no
Telefon: 957 93 848

Ingrid Slåtto Gomnes
Prosjektmedarbeider

E-post: isg@bokvalitet.no
Telefon: 949 75 308

Espen Otterstad
Økonomisjef

E-post: espen.otterstad@bokvalitet.no
Telefon: 992 2 9728

Sandra Ericsson
Regnskapsmedarbeider

E-post: sandra.ericsson@bokvalitet.no
Telefon: 472 91 991

Ingri Thingelstad
Ansvarlig søker

E-post: ingri.thingelstad@bokvalitet.no
Telefon: 920 94 860

Vil du jobbe med oss?

Send oss gjerne din CV – Vi er alltid på utkikk etter dyktige folk! 

    Last opp din CV:

    Jeg ønsker å bli kontaktet i samtykke med personvernerklæringen

    Telefon: 402 36 017
    E-post: kristin.soraker@bokvalitet.no
    Adresse:
    Hvervenmoveien 49,
    3511 Hønefoss

    Bokvalitet

    Boligprosjekter

    Vi kjøper tomter

    Om oss

    Kontakt oss

    Se Personvern / Informasjonskapsler